קליפ מוזיקה

קליפ מוזיקה בקצב שלכם – לזמרים, להקות ומוזיקאים

ירון אמיתי צבר בעשור האחרון, מאות שעות ניסיון ומוניטין בכתיבת תסריטים, בבימוי, צילום ועריכה.

את דרכו הקולנועית התחיל כאשר סיים את ביה"ס לקולנוע "קמרה אובסקורה", ומאז הוא מגשים חלום ויוצר סרטים מכל הסוגים והמינים:

סרטי תדמית שיווקיים, סרטים דוקומנטארים, סרטונים/קליפים משפחתיים ואישיים לכל אירוע, סרטונים/קליפים למסיבות סיום במגוון סגנונות וז'אנרים, קליפים לחתונה ולחגיגות ימי נישואין, קליפים מוסיקליים, תעוד תערוכות וכנסים וסרטי זיכרון והנצחה

איכות עם תעודה

בין שפע הפרוייקטים ברפרטואר של אמיתי, בולט בימוי הסרט "אצלי הכל בסדר" (בשיתוף עם ארז תדמור) – סרט תיעודי באורך מלא, על חיי הזמרת ג'וזי כץ, שזכה להצלחה ולהערכה בארץ ובעולם. הסרט שודר בערוץ   "YES דוקו" והיה בין חמשת הסרטים המועמדים לפרס האוסקר הישראלי, בקטגוריית הסרט התיעודי הטוב ביותר לשנת 2006. בין היתר, הסרט הוקרן בפסטיבל הסרטים בחיפה, ובפסטיבלי סרטים חשובים בארה"ב.

הגדולים יעידו

כשרונו של אמיתי, הפגיש אותו עם מיטב הכוכבים בארץ, שבחרו בו, ביניהם: הזמרת ג'וזי כץ, דן תורן, מאור כהן, להקת הזבובים, יצחק קלפטר, כוורת, אהובה עוזרי, ואף אורי זוהר. אחד ממוקדי העיסוק של אמיתי הוא הפקה, צילום ועריכה של סרטי תדמית. עד כה יצר אמיתי מספר רב של סרטי תדמית לאומנים ויוצרים, ביניהם גם חוה ראוכר, איוי פוליג, כילי קורן, הדר מאור דגני ואריה ברקוביץ', מנהל בית האמנים בתל אביב.

הכוח המניע

הכוח המניע את ירון אמיתי הוא הרצון לרגש, להרשים, להצחיק ולתרום מהכישרון והידע שלו, להפקת סרט איכותי ומקצועי.

ירון, שגדל על יצירות המופת של רומן פולנסקי ודייויד לינץ', אוהב למזג ביצירותיו מציאות עם הזיה ואשליה, לשלב ז'אנרים וסגנונות שונים וציטוטים ישירים ועקיפים מסרטים ומשירים, לשפוך אור על מוזרויות קטנות ומעוררות תהייה המאפיינות אנשים, להשתמש בדימויים מפתיעים ולא שגרתיים, ולהצחיק .

למה כדאי לבחור ב"You Clip"? – עשור אחד – מאות שעות ניסיון.

לירון אמיתי נסיון רב בהפקה, בימוי, צילום ועריכת סרטים. נסיון זה, מקנה לך הלקוח, יתרון בכל שלבי ההפקה.

בסטודיו "YouClip", התוצר הסופי מרשים ומרגש

אנו מפיקים גם קליפ בר מצווה, קליפ בת מצווה וקליפים לאירועים.

  • מגוון אינסופי של סגנונות וז’אנרים
  • אבק של כוכבים - אומנים כמו דן תורן, מאור כהן, יצחק קלפטר, להקת כוורת, ג’וזי כץ ואהובה עוזרי בחרו בירון אמיתי לבימוי, עריכה וצילום של סרטים וקליפים.
  • גם אמנים מובילים באמנות, כמו אריה ברקוביץ’ מנהל בית האמנים, חוה ראוכר, איוי פוליג, כילי קורן והדר מאור דגני ,בחרו באמיתי ליצירת סרטי תדמית שיווקיים אודותיהם.

סטודיו ירון אמיתי. בימוי, צילום ועריכת וידאו

050-690-4228